Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Posiadam certyfikat terapeuty krótkoterminowego a obecnie pozostaję w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego przygotowującego do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Poza specjalnością kliniczną z psychologii, ukończyłam szkołę podyplomową o specjalizacji w zakresie psychosomatyki i somatopsychologii.

Dietetyk

Wykształcenie - ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ponadto jestem technikiem farmaceutycznym.

Doświadczenie - zdobywałam je na oddziałach wrocławskich szpitali, w domach opieki oraz poradni dietetycznej. W 2016 roku odbyłam staż „Podnoszenia kwalifikacji zawodowych” w Berlinie, który obejmował program z zakresu żywienia osób starszych.

Psycholog, psychoterapeuta

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim . Jestem diagnostą, (opiniuję na potrzeby sądu w sprawach rodzinnych oraz nieletnich), mediatorem, terapeutą funkcji poznawczych metodą Instrumental Enrichment. Stale wzbogacam warsztat pracy uczestnicząc w kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych, które umożliwiają dalszy rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji. Obecnie kształcę się jako terapeuta TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach)

Logopeda, terapeuta pedagogiczny

Logopeda, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

W 2015r. ukończyłam studia logopedyczne na Uniwersytecie Wrocławskim otrzymując uprawnienia do wykonywania zawodu logopedy.

Fizjoterapeutka, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeutka integracji sensorycznej.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, w 2015 roku uzyskałam tytuł magistra Fizjoterapii.

Neurologopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej

Studia logopedyczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim, natomiast dyplom neurologopedy klinicznego i specjalisty wczesnej interwencji logopedycznej zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia przygotowującego do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję zgodnie ze standardami PTP oraz zawodowym kodeksem etycznym. Swoją praktykę psychoterapeutyczną poddaję superwizji. Regularnie biorę udział w kursach, szkoleniach i konferencjach rozwijających mój warsztat terapeutyczny.

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii  w WSFiZ  w Warszawie, obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Terapeuta SI, specjalista wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju małego dziecka, pedagog specjalny

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2008 roku uzyskałem w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej tytuł certyfikowanego terapeuty. W 2011 roku ukończyłem Studia Podyplomowe z zakresu wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju małego dziecka (WSNHiD Poznań).