Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii  w WSFiZ  w Warszawie, obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych zmagających się z różnego rodzaju trudnościami, takimi jak: depresja, lęki, fobie, problemy emocjonalne, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, trudności szkolne, zaburzenia opozycyjno-buntownicze, zaburzenia odżywiania oraz z osobami przeżywającymi aktualne trudności (rozwód, kryzysy rozwojowe, doświadczenia traumatyczne). Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, ale metody dobieram do indywidualnych potrzeb, chętnie korzystam z nurtów pokrewnych-  terapii trzeciej fali w psychoterapii poznawczo-behawioralnej ( terapia ACT/ terapia schematu).

W pracy psychologa bardzo dużą wagę przykładam do dobrej relacji z klientem, która ma przyczynić się do dokonania zmiany, poprawy jakości życia drugiego człowieka i osiągnięcia przez niego osobistych celów.

Dotychczas zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz rodzicami pracując we wrocławskich placówkach oświatowych,  współpracując z niepublicznymi poradniami oraz realizując staż na Oddziale Stacjonarnym i Dziennym Psychiatrycznym w  Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i kursach poszerzając tym samym swoją wiedzę i umiejętności w pracy z klientem.