Psychoterapeuta, socjoterapeuta, coach

Jestem psychoterapeutą, socjoterapeutą, coachem, pedagogiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Obecnie pozostaję w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego przygotowującego do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

 Ukończyłam "Studium Socjoterapii, Profilaktyki Uzależnień i Promocji Zdrowia" (DODN),

akredytowany przez International Coach Federation (ICF) program "The Art & Science of coaching" (Erickson College International) oraz Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim. 

 Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc konsultacje oraz treningi usprawniające funkcjonowanie emocjonalno–motywacyjne w fundacji zajmującej się osobami po kryzysie psychicznym i przewlekle chorującymi psychicznie. Udzielałam wsparcia osobom dotkniętym depresją, zaburzeniami lękowymi, schizofrenią oraz zaburzeniami afektywnymi.

Ponadto pracowałam z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym oraz wspierałam ich rodziny. Prowadziłam konsultacje dla rodziców dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach z innymi i mających problemy z zachowaniem.

 W swojej pracy dostosowuję techniki terapeutyczne do konkretnej osoby i jej problemów korzystając przede wszystkim z perspektywy psychoterapii systemowo–ericksonowskiej poszerzonej o  podejście psychodynamiczne oraz poznawczo-behawioralne.

 Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w sytuacji życiowych kryzysów, z zaburzeniami lękowymi, problemami emocjonalnymi, stanami depresyjnymi, zaburzeniami nerwicowymi oraz trudnościami w relacjach.

Prowadzę również indywidualne sesje coachingowe z zakresu  life coachingu. Dotyczą one tematów życiowych: relacji, związków, rozwoju osobistego, wyboru drogi życiowej, poznania siebie, pracy na przekonaniach i zasobach.